Moduł zarządczy

Projekt „ wdrożenie systemu B2B umożliwiającego integrację systemów biznesowych spółki Pro-Development Sp. z o.o” realizowany jest w ramach działania 8.2 – Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

Jego celem jest opracowanie i implementacja systemu B2B, opartego na dedykowanym oprogramowaniu, mającym wspomóc współpracę spółki Pro-Developmet Sp. z o.o oraz trzech partnerów przedsiębiorstwa.

Specjalnie zaprojektowany system będzie opierał się na platformie oraz czterech modułach do automatyzacji procesów B2B. Jednym z modułów jest moduł zarządczy. 

W styczniu i w lutym przeprowadzane zostały dodatkowe analizy, które pozwoliły rozpocząć prace nad uzupełnieniem modułu zarządczego o funkcjonalności takie jak możliwość budżetowania i ewidencjonowania faktur vat. Ułatwi to współpracę wnioskodawcy, firmy Pro-development Sp. z o.o z partnerami i znacznie usprawni przepływ dokumentów pomiędzy współpracującymi podmiotami. Na podstawie przeanalizowanych potrzeb, zaprojektowane zostały wymienione elementy modułu i rozpoczęły się prace nad ich wykonaniem.