by

Nawiązanie współpracy z PW oraz SGH

Politechnika Warszawska to jedna z największych i najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Od wielu lat plasuje się na szczycie rankingów uczelni wyższych w kraju oraz w Europie środkowo-wschodniej. Oprócz działalności dydaktycznej prowadzi także centra i ośrodki badawcze, pracujące nad wdrożeniami innowacyjnych projektów.

Szkoła Główna Handlowa, jako najstarsza uczelnia w kraju, łączy najlepsze tradycje nauczania na światowym poziomie z nowoczesnym podejściem do przekazywania specjalistycznej wiedzy. W tym roku znalazła się na liście 80 najlepszych szkół biznesu według magazynu Forbes.

Jednym z elementów projektu realizowanego przez Pro-Development Sp,z o.o oraz partnerów biznesowych firmy jest zarządzanie parkami technologicznymi. Aby uzupełnić zasoby dotyczące tego modułu, beneficjent nawiązał współpracę w zakresie badań nad parkami technologicznymi z Politechniką Warszawską oraz zespołem ekspertów ze Szkoły Głównej Handlowej. Przygotowali oni analizy najlepszych rozwiązań w zakresie zarządzania parkami w Polsce oraz na świecie. Jej wyniki staną się podstawą do opracowania moduł dedykowanego dla parków technologicznych.

Write a Comment

Comment

2 585 Comments